کانال فلکسیبل کومبی

کانال فلکسیبل کومبی

کانال فلکسیبل کومبی

یکی از انواع پرکاربرد کانال فلکسیبل هوا، کانال فلکسیبل کومبی می باشد. ساختارِ تشکیل دهنده کانال فلکسیبل کومبی از یک لایه فویل آلومینیوم تقویت شده با پلی استر در بخش داخلی و یک لایه پوششی از جنس پی وی سی در بخش بیرونی است، که توسط یک فنر فولادی حجم گرد به این کانال فلکسیبل می بخشد.

کیفیتِ و قیمت مناسبِ این محصول موجب جلب استقبالِ افراد در بخش صنعت تهویه مطبوع از آن شده و استفاده از کانال فلکسیبل کومبی به صورت وسیع گسترش پیدا کرده است. کانال فلکسیبل کومبی در قطرهای ۱۰-۱۵-۲۰-۲۵-۳۰-۳۵-۴۰ طراحی و ساخته می شود. باید به شما بگوییم طول شاخه های بسته بندی شده در هر کارتنِ کانال فلکسیبل کومبی ۱۰ متر می باشد. همچنین مقاومت دماییِ کانال فلکسیبل کومبی بین ۲۰- تا ۱۰۰+ درجه سانتی گراد متغیر می باشد.

قیمت کانال فلکسیبل کومبی

کانال فلکسیبل کومبیکانال فلکسیبل، لوله فلکسیبل یا لوله انعطاف پذیر، برای جابجایی هوا مورد به کار می رود. کانال فلکسیبل کومبی دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد و انواع مختلفی دارند که ابعاد آن از قطر 4 اینچ تا قطر 20 اینچ ، و در بسته بندی های طول 10 متری در بازار ارائه می شود.

ضخامت آلومینیوم کانال فلکسیبل کومبی 50 میکرون می باشد که یک لایه PVC اسپیرال نیز لایه بیرونی این کانال فلکسیبل را تشکیل می دهد. این محصول در طول 10 متر در هر بسته وجود دارد.

استفاده این لوله فلکسیبل کومبی برای مکش و دهش دستگاه تهویه مطبوع و غیره است که از نظر قیمتی بسیار به صرفه و اقتصادی می باشد.

ویژگی های کانال فلکسیبل کومبی

ساختار لوله فلکسیبل کومبی طوری می باشد که استحکام و مقاومت زیاد و مطلوبی در برابر هر گونه ضربه نا خواسته را دارا می باشد که این کار مانع از خوردگی آن می شود و از پارگی لوله کمبی جلوگیری می کند.

جنس کومبی

جنس کانال فلکسیبل کومبی از جنس لوله های فویلی است ولی با این تفاوت که لوله کومبی یک روکش از جنس PVC دارد که بر روی فویل آلومینیوم کشیده می شود.

و همین ساختار که درواقع همان روکش پی وی سی که روی این کانال کشیده شده است موجب شده تا استحکام این کانال خرطومی کمبی را تا حد قابل قبولی افزایش بدهد و موجب استفاده از این کانال در شرایط و مسیر هایی از کانال کشی می شود که بتواند در برابر ضربات ناخواسته مقاوم باشد.

خرید کانال فلکسیبل کومبی

کانال فلکسیبل کومبیکاربرد کانال فلکسیبل کومبی

یکی از مورد های استفاده داکت کومبی در اگزاست می باشد که فن ها مانند اگزاست فن های سرویس بهداشتی می باشد. اگر بخواهیم کلی بگوییم کانال کومبی موارد استفاده وسیع و گسترده ای درطراحی ، نصب و اجرای سیستم های تهویه مطبوع را دارا ی باشد.

به طور از کانال فلکسیبل کمبی در سیستم های کانال کشی داکت اسپیلت و داکت کشی های مربوط به فن کوئل ها در ساختمان ها با استفاده های متفاوت و البته با توجه به ظرفیت محیط های داخلی آن ها استفاده می شود.

مکان هایی مثل مجتمع های مسکونی و تجاری، سالن های آرایشگاه، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها و سالن های غذاخوری و … مواردی از استفاده از این داکت خرطومی در داکت کشی ها به شمار می آیند.

کانال فلکسیبل کومبیچگونه از کانال فلکسیبل کومبی استفاده می شود؟

این لوله های خرطومی کومبی با بست استیل و یک قفل ویژه از جنس نیکل بر روی طوقه آن به هم وصل می شوند. سایز این بست ها حدود 30 متر بوده و به شکل حلقه های 30 متری در بازار به فروش می رسند. قفل ها نیز به شکل بسته های 50 عددی می باشد و کیفیت آن ها ضمانت شده است.

بست های کانال فلکسیبل کومبی نسبت به بست های قدیمی که به آن کمربندی اطلاق می شود بسیار با کیفیت تر می باشد.

الوفلاشینگ با نزدیک به 3 دهه فعالیت در حوزه ی آهن آلات من جمله خرید و فروش ورق رنگی به دنبال رضایت مندی و جلب اعتماد شما مصرف کنندگان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید