کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر بر اساس استاندارد EN 13180 ساخته می شود و برای استفاده در سیستم های تهویه در مسیرهای رفت و همچنین انشعابات کانال های سرمایشی و گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرد.

لایه درونی و بیرونی آن از آلومینیوم لمینه شده با پلی استر ساخته شده و لایه میانی که همان عایق الیاف پلی استر به ضخامت 25 میلیمتر است را در بر می گیرد. باید به اطلاع شما برسانیم که پلی استر از قیبل مواد هیدروفوبیک (Hydrophobic) است و این به معنای آن است می تواند دفع کننده آب نیز باشد.

لوله خرطومی هوا و کانال های فلکسیبل که عایق کاری شده اند از بهترین انواع کانال های هوا می باشند که می توان برای داکت اسپیلت هم قابل استفاده هستند. کانال فلکسیبل با عایق پلی استر که پیش عایق شده است در کم شدن صدایی که از دمنده تولید می شود نقش به سزایی دارد.

خرید کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر در این بین کانال فلکسیبل با عایق پلی استر IFD ( Flexible Air Duct with Polyester Insulator and PVC cover) از انواع داکت های فلکسیبل می باشد که به طور پیش عایق تولید و ارائه می شود. لوله خرطومی با عایق پلی استر IFD در محیط هایی با فشار متوسط نیز بسیار ورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات لوله خرطومی با عایق پلی استر

کانال فلکسیبل با عایق پلی استر در شاخه های ۱۰ متری ساخته می شوند و از سه لایه تشکیل شده که لایه داخلی و خارجی روکش آلومینیوم ضخیم و لایه میانی عایق پلی استر می باشد. لوله فلکسی پلی استر از بهترین لوله های فلکسی در زمینه عایق های رطوبتی است و در مناطقی که رطوبت هوا بالاست مانند مناطق شمال کشور و جنوب کشور بسیار کاربرد دارد.

قیمت کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

کانال فلکسیبل با عایق پلی استراین کانال دارای ۳ لایه لوله ی عایق دار به شرح زیر می باشد:

۱- لایه خارجی روکش آلومینیوم صخیم بدون فنر

۲- لایه میانی از عایق پلی استر به منظور عایق رطوبتی

۳- لایه درونی از روکش آلومینیوم ضحیم به همراه فنر

برخی ویژگی های کانال فلکسیبل با عایق پلی استر عبارت است از:

  • تولید شده در قطرهای 4 تا 20 اینچ
  • ساختار یکنواخت در تمام طول کانال
  • سرعت بالا در ساخت و اجرا بدون نیاز به تجهیز خاص
  • وزن کم، انعطاف پذیری بالا، طول عمر زیاد و کارایی بسیار زیاد
  • عرضه بسته بندی کانال فلکسیبل با عایق پلی استر بصورت 6 متری
  • مقاومت بالای عایق در برابر نفوذ رطوبت، این کانال را مناسب برای استفاده در مکان های مرطوب می نماید.
  • قابل بازیافت بودن و بی خطر بودن عایق پلی استر این محصول را به عنوان جایگزین مناسبی برای پشم شیشه مطرح کرده است.

مزیت های کانال فلکسیبل با عایق پلی استر

یکی از مزیت هایی که این نوع کانال ها نسبت به کانال های گالوانیزه که دارند، این است که عایق دار می باشند و می توانند صدای دمنده را کاهش دهند. قابلیت انعطاف پذیری کانال خرطومی پلی استر، امکان عبور آن را از هر فضایی فراهم می کند.

کانال فلکسیبل با عایق پلی استربا توجه به قیمت مناسب و ارزان این نوع کانال های فلکسیبل آن ها را به پر طرفدارترین و پر مصرف ترین کانال برای سیستم های داکت اسپلیت تبدیل کرده است. قابلیت اشتعال در کانال خرطومی با عایق پلی استر خیلی کم است و خیلی سخت مشتعل می‌ شود.

یکی دیگر از مزایای این نوع کانال های فلکسیبل وزن مناسب و سبک آن ها است که می تواند امکان حمل آن را به راحتی فراهم سازد. همچنین این نوع کانال ها دارای نصب بسیار آسان و سریع می باشند.

لازم به ذکر است که اگر چه این کانال ها وزن کمی دارند ولی در مقابل از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند که سه لایه بودن آن یکی از نکات بارز به شمار می آید. این کانال ها با عایق پلی استر در مقابل عواملی مانند تعرق، رطوبت و نم، و در محیط های مرطوب و شرجی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند.

الوفلاشینگ با نزدیک به 3 دهه فعالیت در حوزه ی آهن آلات من جمله خرید و فروش ورق رنگی به دنبال رضایت مندی و جلب اعتماد شما مصرف کنندگان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید