لیزر ورق

لیزر ورق

ورق‌های فلزی بر اساس روش ساخت، نوع فلز و موادی که در آن به کار برده می شود؛ در دسته‌های متنوعی تقسیم‌ بندی می‌شود. ورق فلزی ورق‌هایی می باشند که از فلزهای مختلف مانند فولادهای ساختمانی، فولادهای ضدزنگ، آلیاژهای آلومینیومی، مس، برنج و … ساخته شده‌اند. ورق‌های فلزی در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی وجود دارند؛ همچنین ورق‌های فلزی از نظر سطح نیز شامل انواع مختلفی می باشند.

در گذشته به طور سنتی، برای برش ورق از ابزارهای دستی یا مکانیکی استفاده می شده ؛ اما در عصر امروز با پیشرفت در زمینه لیزر، برش لیزر ورق با دقت بسیار زیاد و سرعت بالاتر بدون پلیسه‌های اضافی نسبت به روش‌های دیگر انجام می‌گیرد.

لیزر ورقبرش لیزر ورق یکی از خدمات گروه صنعتی الوفلاشینگ است. باکیفیت‌ترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌ ها برای برش لیزر ورق در صنایع متنوع با تابش کنترل شده و تقویت شده اشعه لیزر انجام می‌شود. در برش لیزر ورق نیازی به قالب‌ سازی نیست و محدودیت طرح وجود نخواهد داشت و همه طرح‌ های پيچيده و نقشه‌ های دو بعدی به راحتی قابل برش هستند.

قیمت لیزر ورق

لیزر ورقفرایند برش لیزر ورق

برش لیزر ورق فلزی امروزه به وسیله تکنولوژی‌های پیشرفته و منحصر به فرد انجام می‌شود. تکنولوژی‌های نو برای برش لیزر ورق فلزی با تولید پرتوهای نوری تک فرکانسی لیزر ماده مورد نظر را با سرعت و کیفیت بی‌نظیر برش را به ثمر می رساند. در هنگام برش لیزر ورق، قسمتی از ماده که کات می‌شود به وسیله فشار گاز از روی جسم پاک می‌شود تا سطح مد نظر با کیفیت بی نظیر بریده شود. برش لیزر ورق فلزی پروسه پلیسه‌گیری را حذف می‌کند و ضایعات ورق را کاهش می‌دهد.

در برش لیزر ورق، نور لیزر خروجی یک منبع قدرت مند به محل برش استیل هدایت شده و بر روی سطح کوچکی از قطعه کار متمرکز خواهد شد. تمرکز انرژی در یک نقطه باعث ذوب، سوختن و یا بخار شدن ماده در آن نقطه می‌شود. مواد مذاب به وسیله گاز کمکی (اکسیژن و نیتروژن) از نقطه برش دور می‌شود.

سفارش لیزر ورق

لیزر ورقدر برش با اکسیژن انرژی در نتیجه از سوختن ماده به کمک اکسیژن می‌آید و در نتیجه نسبت به برش نیتروژن امکان برش سطوح با قطر بالاتر و سرعت بیشتر هست ولی کیفیت برش نسبت به برش با نیتروژن پایین‌تر می باشد. گزینش توان دستگاه، گاز برش و پارامترهای برش ورق عمدتا بر مبنای جنس قطعه و ضخامت آن صورت می‌پذیرد.

برش لیزر ورق در مجموعه شیت لیزر با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته و منحصر به فرد شما را توانمند می‌سازد تا با حذف محدودیت‌ های شیوه‌ های سنتی برشکاری قطعات، طرح‌ها و ایده‌ های در هم تنیده پروژه‌های صنعتی خود را با سرعت هرچه تمام‌تر و کیفیتی بالاتر اجرایی کنید.

الوفلاشینگ با نزدیک به 3 دهه فعالیت در حوزه ی آهن آلات من جمله خرید و فروش ورق رنگی به دنبال رضایت مندی و جلب اعتماد شما مصرف کنندگان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید