فلاور باکس پشت پنجره

فلاور باکس پشت پنجره

فلاور باکس پشت پنجره

استفاده از فلاور باکس در پشت پنجره ها و نرده ها تنها فرصتی است که آنها می توانند سبزی به نما ببخشند، زمانی که گیاهان را نمی توان از روی زمین پرورش داد.

طبیعت هنوز یکی از مهمترین جنبه های زندگی انسان و همه موجودات است. زیرا به طور غریزی هر انسانی نیاز به ارتباط با طبیعت دارد و هر چه به آن نزدیکتر می شود احساس آرامش و رضایت بیشتری می کند.

این امر باعث شده است که بیشتر افراد سعی کنند حداقل یک دیوار یا گلدان معمولی در خانه خود داشته باشند و از آن مراقبت کنند تا احساس نیاز به طبیعت را در وجود خود از بین ببرند.

افرادی هم هستند که جلوتر رفته و باغ کوچکی در خانه خود ایجاد می کنند.

خرید فلاور باکس پشت پنجره

فلاور باکس پشت پنجرهاگرچه داشتن فضای کوچک در خانه برای ساختن باغ از جذابیت بیشتری برخوردار است، اما کوچک بودن بالکن و کمبود فضا برای چنین کارهایی باعث شده بیشتر افراد از داشتن گل و گیاه پرهیز کنند.

همه ما بدون استثنا عاشق فضاهای سبز و سرسبز هستیم. البته این موضوع یک دلیل کاملا علمی دارد و تحقیقات نشان داده است که گیاهان سبز استرس روزانه را کاهش می دهند و خلاقیت همه را افزایش می دهند.

گل و گیاه از قدیم الایام در دکوراسیون خانه های ایرانی وجود داشته است و خانه های قدیمی مادربزرگ ها و پدربزرگ های ما گواه این امر است.

گیاهان با هر شکل و مکانی می توانند فضا را عالی جلوه دهند. خبر خوب این است که دوستداران طبیعت می توانند از گلدان های دیواری برای نگهداری گل در خانه های کوچک خود استفاده کنند.

فلاور باکس ها از ورق های روی، استیل ضد زنگ یا چوب مخصوص ساخته شده اند و اخیراً از مواد مصنوعی/پلاستیکی مانند پلی اتیلن، کامپوزیت و در ساخت آنها استفاده شده است.

این کار باعث شد این جعبه‌ها سبک‌تر و بادوام‌تر شوند و حتی در ساختمان‌های جدید نیز می‌توان از سیستم‌های خودکار برای ذخیره آب و کوددهی گیاهان استفاده کرد.

قیمت فلاور باکس پشت پنجره

فلاور باکس پشت پنجرهعلاوه بر گل شمعدانی، این اجازه می دهد تا بسیاری از گیاهان دیگر که در فروشگاه های گل و گیاه در منطقه شما یافت می شوند، در جعبه های گل رشد کنند.

فلاور باکس پشت پنجرهگلدان های کوچک به سختی در نمای ساختمان های بزرگ قابل مشاهده هستند. از نظر زیبایی، نصب حداقل چند فلاور باکس در تمام جلو پنجره ها ترجیح داده می شود. برای ایجاد ظاهری بدون درز، فقط باید تمام پنجره ها را با جعبه های گل بچینید.

جعبه های گل معمولاً روی طاقچه قرار می گیرند. اگر آستانه یا پایه در دسترس نباشد، ریل ها روی دیواره بیرونی قرار می گیرند و قلاب ها به آن پیچ می شوند.

الوفلاشینگ با نزدیک به 3 دهه فعالیت در حوزه ی آهن آلات من جمله خرید و فروش ورق رنگی به دنبال رضایت مندی و جلب اعتماد شما مصرف کنندگان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید