موارد کاربرد کلاهک پره ای

موارد کاربرد کلاهک پره ای

موارد کاربرد کلاهک پره ای

کلاهک تیغه معمولاً در خروجی های دودکش موتور خانه ها و همچنین در انتهای کانال های تهویه در پشت بام خانه ها استفاده می شود.

اجزای تشکیل دهنده کلاهک پره ای، پایه ی کلاهک پره ای و گریل های خروجی هوا است.

کلاهک پره ای از ضخامت های مختلف و انواع ورق روغنی و گالوانیزه ساخته می شود. اما معمولاً از فویل غنی یک طرفه با پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک مطابق با سلیقه مشتری ساخته می شود.

بررسی موارد کاربرد کلاهک پره ای

موارد کاربرد کلاهک پره ایاما محدودیتی در ضخامت ورق یا ابعاد درپوش پره نخواهیم داشت و این درپوش بر اساس درخواست کارفرما تولید و ارائه می شود و دارای ابعاد استاندارد نیز می باشد که معمولا در این ابعاد ساخته می شود ارتفاع استاندارد پایه درپوش تیغه 30 سانتی متر و دارای چهار پره گریل است. اما باز هم منعی برای ساخت ابعاد غیر استاندارد درپوش تیغه نداریم.

موارد کاربرد کلاهک پره ای پشت بام

موارد کاربرد کلاهک پره ایسقف کلاهک پره ای به سه صورت تک شیب و دو شیب و هلالی قابل ساخت و ارائه است.

برای اینکه کلاهک پره در محل مورد نظر ثابت شود در پایین ترین نقطه درپوش پره یک لبه 3 سانتی متری از بیرون یا داخل تعبیه شده است که این لبه با استفاده از پیچ و صفحات غلتکی به محیط مورد نظر متصل می شود.

ساختار درپوش پره به گونه ای است که آب باران و برف نمی تواند به داخل آن نفوذ کند و نیازی به چسب یا درزگیر نیست.

اگر دورتا دور کلاهک پره ای آزاد باشد، می توان آن را به صورت توری چهار طرفه و در غیر این صورت به صورت دو یا سه طرفه درست کرد.

موارد کاربرد کلاهک پره ایمعمولاً کلاهک پره ای به صورت مستطیل و گونیا ساخته می شود، اما در مواردی که نشیمن پره ای قناس است، از الگو و زوایای چهارگوش پیروی می کند و طبق شابلون ساخته می شود.

اگر حرارت دودکش بسیار زیاد باشد از کلاهک پره ای با ضخامت بالا بهره می برند تا دیرتر مستهلک شود. از کلاهک پره ای برای تخلیه دود و دی اکسید کربن متصاعد شده از شومینه ها هم نیز بهره می برند. همچنین در دهانه خروجی دودکش های صنعتی و خانگی به کار می آید.

به دلیل ظاهر نامتناسب انتهای لوله های تهویه روی پشت بام، می توان خروجی تمامی لوله های تهویه را جمع کرد و در پایه درپوش پره قرار داد تا زیبایی بیشتری داشته باشد.

الوفلاشینگ با نزدیک به 3 دهه فعالیت در حوزه ی آهن آلات من جمله خرید و فروش ورق رنگی به دنبال رضایت مندی و جلب اعتماد شما مصرف کنندگان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید