بالانس دمپر

بالانس دمپر

این دمپر معمولاً پشت فن جلویی نصب می شود. با روشن شدن فن پره های این کرکره باز شده و هوای داخل را به بیرون منتقل می کند و پس از توقف فن با بسته شدن فن به طور خودکار بسته می شود.این دریچه ضمن خاموش شدن فن از هدر رفتن هوا جلوگیری می کند. تهویه مطبوع داخل و جلوگیری از ورود و خروج پرندگان و دیگر موجودات داخل. برای ساخت تیغه های این ضربه گیر عموما از تیغه های آلومینیومی برای تیغه های سبک تر و عملکرد بهتر این ضربه گیر استفاده می شود.

خرید بالانس دمپر

بالانس دمپربالانس دمپر همانطور که از نامش پیداست در پشت فن قرار دارد و با نیرو و فشار هوای خارج شده از پشت فن فعال می شود و در صورت خاموش بودن فن، خروجی هوا مسدود می شود. سازه بیرونی دمپر بالانس دارای قاب با قاب یک طرفه است که حجم قاب دمپر بین دیوار و پشت فن قرار می گیرد و توسط قاب بیرونی به دیوار ثابت می شود.

قیمت بالانس دمپر

بالانس دمپربه دلیل عملکرد بالانس دمپر با نیروی فشاری تولید شده توسط پشت فن، استفاده از تیغه های سبک وزن (ترجیحاً ورق آلومینیومی) الزامی است. اسکلت و فریم ضربه گیر تعادل از ورق گالوانیزه به ضخامت یک میلیمتر و جنس تیغه کمک فنر ورق آلومینیوم می باشد.

بالانس دمپراین نوع عملکرد بالانس دمپر که با باز کردن فن و بسته شدن فن بسته می شود، از یک طرف از خروج هوای سرد و گرم در تابستان و زمستان و در نهایت از اتلاف انرژی محیط جلوگیری می کند و از طرف دیگر وقتی فن خاموش است از ورود پرندگان، حیوانات و حیوانات موذی جلوگیری کنید. ضخامت ورق گالوانیزه مورد استفاده در قاب بیرونی بالانس کمک فنر معمولاً یک میلی متر است.

الوفلاشینگ با نزدیک به 3 دهه فعالیت در حوزه ی آهن آلات من جمله خرید و فروش ورق رنگی به دنبال رضایت مندی و جلب اعتماد شما مصرف کنندگان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید