خم و برش ورق گالوانیزه

خم و برش ورق گالوانیزه

خم و برش ورق گالوانیزه

فولاد گالوانیزه یک انتخاب عالی برای پروژه های مختلف شخصی و حرفه ای است. اگر به فکر برش ورق گالوانیزه هستید، نکاتی وجود دارد که باید بدانید.

بدست آوردن لبه صاف و بی نقص می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، با ابزار و مراحل مناسب، می توانید ورق های گالوانیزه و لوله ها را با دقت برش دهید.

ورق گالوانیزه یک فلز مقاوم و مقاوم در برابر خوردگی است که آن را به یک جزء ایده آل در بسیاری از پروژه ها تبدیل می کند. خم کردن ورق گالوانیزه می تواند به شما کمک کند تا آن را به اشکال مناسب برای پروژه خود در آورید.

فرآیند خم شدن نسبتاً ساده است، اما قبل از اینکه بخواهید ورق گالوانیزه را خم کنید، باید از کارکرد ابزارهای برقی مطمئن باشید. مهمترین بخش این است که از صبر استفاده کنید و به آرامی کار کنید تا در حین کار به خود یا دیگران آسیب نرسانید.

قیمت خم و برش ورق گالوانیزه

خم و برش ورق گالوانیزهبرش ورق گالوانیزه

 • با بستن ورق فولاد گالوانیزه به طور ایمن با استفاده از گیره نیمکتی که خطوط راهنما به سمت بالا است، شروع کنید.
 • یک اره دایره ای بردارید که با تیغه فیبر 7 ¼ اینچی برای بریدن ورق گالوانیزه نصب شده است، همچنان از دستورالعمل ها پیروی می کند.
 • لبه‌هایی را که تمیز نیستند بروید تا با یک ریمر فولادی صاف شوند.

برش لوله گالوانیزه

 • لوله گالوانیزه را در یک گیره لوله یا گیره نیمکتی محکم محکم کنید.
 • کاتر لوله دوار را روی لوله گالوانیزه قرار دهید. مطمئن شوید که خطی را که باید با تیغه برش دهید در مرکز قرار دهید.
  روغن برش خود را بردارید و در حالی که دسته لوله برش را سفت کرده اید، آن را بمالید. این کار را تا زمانی که تیغه لوله را لمس کند ادامه دهید.
 • کاتر را به صورت دایره ای بچرخانید، دسته قلاب شده را با هر بار چرخش در حد نیاز سفت کنید تا لوله بریده شود. ممکن است لازم باشد روغن برش را در طول فرآیند اضافه کنید.
 • لبه‌هایی را که تمیز نیستند بروید تا با یک ریمر فولادی صاف شوند.

برش لوله گالوانیزهبرش سیم یا کابل

 • مطمئن شوید که با سیم گالوانیزه خود در یک منطقه صاف و امن کار می کنید.
 • بررسی کنید که سیم تراز باشد یا آن را در یک میز قرار دهید تا مطمئن شوید که ایمن است.
 • دندانه های سیم را طوری بچینید که در جایی که می خواهید برش دهید، ردیف شوند. مقدار زیادی فشار وارد کنید تا سیم بریده شود.
 • لبه زبر سیم را با یک سوهان فولادی تک برش سنباده بزنید.

نکات ما

اطمینان حاصل کنید که وقتی ورق گالوانیزه خود را اندازه گیری و علامت گذاری می کنید، آن را روی یک سطح صاف انجام می دهید تا بهترین دقت را به دست آورید.

در طول فرآیند، استفاده از تجهیزات حفاظتی مناسب مانند دستکش های چرمی ضخیم و عینک ایمنی بسیار تشویق می شود. همچنین، اگر قصد دارید قسمتی از فلز گالوانیزه را سمباده بزنید، از ماسک تنفسی استفاده کنید زیرا نمی‌خواهید در هیچ گرد و غبار فلزی تنفس کنید.

سفارش خم و برش ورق گالوانیزه

خم و برش ورق گالوانیزهقبل از شروع پروژه، فهرستی از ابزارها و تجهیزات حفاظتی خاصی که برای یک فرآیند موفق برش نیاز دارید، داشته باشید.

در حالی که همیشه بهتر است با یک متخصص یا متخصص در پروژه ها و بازسازی های ورق گالوانیزه مشورت کنید، می توانید به راحتی فلز گالوانیزه را برش دهید. با استفاده از ابزارهای تخصصی و کمی گریس زانویی می‌توانید سیم‌ها، ورق‌ها، لوله‌ها و کابل‌های گالوانیزه را برش دهید.

الوفلاشینگ با نزدیک به 3 دهه فعالیت در حوزه ی آهن آلات من جمله خرید و فروش ورق رنگی به دنبال رضایت مندی و جلب اعتماد شما مصرف کنندگان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید