دریچه بازدید

دریچه بازدید

دریچه بازدید

دریچه بازدید دری است که بیشتر برای بازدید از تاسیسات مانند فن کویل های سقفی، شیرآلات و شیرهای برقی استفاده می شود که به ترتیب اولویت استفاده، انواع آن ها را توضیح می دهیم:

دریچه بازدید در واقع یک دربی است که برای بازدید از تاسیساتی مانند فن کویل سقفی، شیرآلات، دریچه های برق و قرقره آب استفاده می شود.

انواع دریچه بازدید

دریچه بازدید از 3 ماده مقاوم ساخته شده است:

  • دریچه بازدید آلومینیومی با بدنه تمام آلومینیومی و بدنه با پوشش رنگ کوره ای
  • دریچه بازدید آهنی با بدنه و بدنه از ورق گالوانیزه و ورق روغنی با روکش کوره ای
  • درب سرند چوبی ساخته شده از ام دی اف با روکش پلی اورتان

دریچه بازدیددریچه های بازدید انواع مختلفی دارند که با توجه به اولویت زیر توضیح خواهیم داد:

دریچه بازدید فن کویل :

دریچه بازدید فن کویل در واقع می تواند برای بازدید از دستگاه فن کویل سقفی طراحی شود و به اپراتور این امکان را می دهد که به طور دوره ای دستگاه فن کویل را بررسی و بررسی کند.

در واقع دستگاه فن کویل نوعی مدار (بالانسر هوا) است که شامل یک فن دمنده و یک سیستم مکش است. به همین دلیل باید شیارهای ورودی هوا برای سیستم مکش روی درب دریچه بازدید فن کویل ایجاد شود. در این راستا دریچه بازدید فن کویل انواع مختلفی دارد که به توضیح آن ها می پردازیم.

دریچه بازدید فن کویل ساده :

در برخی موارد از دریچه بازدید فن کویل ساده استفاده می شود که سیستم برگشت هوا از محیط از طریق کانال رابط به فن کویل تغذیه می شود. در این حالت شیر ​​چک نیازی به عبور هوا ندارد و در این مدل از دریچه بازدید باید دریچه بازدید زیر فن کویل کاملا بسته شود.

خرید دریچه بازدید

دریچه بازدیدیکی از این مدل شیرآلات، فن کویل دارای دو مدل با لاستیک های 3 و 5 سانتی متری است و در دو مدل لولایی و وزنی تولید می شود. در مدل لولایی دریچه بازدید فن کویل توسط قفل اهرمی زیمنس بسته می شود اما در مدل وزنی دریچه بازدید کاملا از چهارچوب جدا شده و پس از بررسی ابزار روی نشیمنگاه خود قرار می گیرد.

دریچه بازدید فن کویل ساده با رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشیده شده است و همچنین توسط یک پیچ یا پیچ مخفی از رابط در محل مورد نیاز ثابت می شود.

دریچه بازدید فن کویل شیار دار :

دریچه بازدید فن کویل شیاردار زمانی استفاده می شود که هوای برگشتی دستگاه فن کویل باید مستقیماً از پایین دستگاه تامین شود. در این حالت باید شیارها و سوراخ هایی روی درب زیر شیر فن کویل تعبیه شود. شکل پیستونی 9 و 18 سانتی متری ایجاد می کنیم.

دریچه بازدید فن کویل شیاردار در دو مدل لولایی و وزنی تولید شده و با رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشش داده شده است.

دریچه بازدید فن کویل شکافدار شبیه هر نوع دریچه دیگری است که فن کویل در محل مورد نظر به صورت پیچی یا پیچی به صورت مخفی از رابط ثابت می شود.

دریچه بازدیددریچه بازدید فن کویل خطی ۳۰ درجه :

دریچه بازدید فن کویل خطی 30 درجه را می توان در مواقعی استفاده کرد که این تجهیزات نیاز به مکش هوا از طریق فن کویل دارند.

درب دریچه بازدید فن کویل خطی 30 درجه در دو نوع لولا و وزنه ساخته می شود. تمام سطوح این دریچه بازدید فن کویل با رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشانده شده و توسط پیچ یا پیچ و مهره هایی که از جلو پنهان شده اند در محل مورد نیاز ثابت می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید دریچه بازدید می توانید با کارشناسان ما در گروه الوفلاشینگ در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید