کانال فلکسیبل فویلی

کانال فلکسیبل فویلی

کانال فلکسیبل فویلی

تهویه مناسب یک ویژگی ایمنی ضروری در هر خانه است. چه در حال تخلیه هوای خشک کن یا نصب یک فن اگزوز حمام باشید، کانال فلکسیبل فویلی می توانند به حفظ هوای خانه شما کمک کنند.

یک کانال فلکسیبل فویلی راهی ساده برای تخلیه گاز یا خشک کن برقی بدون نیاز به نصب زانویی برای دور زدن گوشه ها است. آنها همچنین برای فن های اگزوز حمام که برای حذف بو و رطوبت از اتاق استفاده می شوند، ایده آل هستند. برای اطلاعات بیشتر، به راهنمای ما مراجعه کنید. نحوه نصب یک اگزوز فن حمام . کانال های انعطاف پذیر نیز در وینیل موجود است که برای کاربردهای دمنده خوب است و پلی استر که شاید همه کاره ترین مواد مجرای باشد.

خرید کانال فلکسیبل فویلی

کانال فلکسیبل فویلیاگر در مورد بهره وری انرژی برای سیستم گرمایش و سرمایش خود نگران هستید، عایق کانال HVAC یک الزام است. یک کانال تهویه مطبوع انعطاف پذیر عایق شده به خنک نگه داشتن خانه در تابستان و گرم نگه داشتن خانه در زمستان کمک می کند، زیرا عایق از خروج هوا در مسیر خروجی به دریچه ها جلوگیری می کند.

در اکثر پروژه ها با توجه به حجم زیاد تأسیسات مکانیکی و الکتریکی در فضای خالی سقف کاذب می توان برای بهتر شدن در اجرا و رفع تداخلات موجود از کانال فلکسیبل استفاده کرد. این نوع کانال ها دارای مدل های مختلفی میباشند که با توجه به شرایط اجرایی پروژه و همچنین کاربرد مورد نیاز، تأمین و اجرا می شوند.

کانال فلکسیبل به دلیل زمان کم اجرا و قابلیت انعطاف پذیری بالا به عنوان یک جایگزین مناسب برای کانال های گالوانیزه و حتی پلی اورتان،امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت کانال فلکسیبل فویلی

کانال فلکسیبل فویلی

کانال های فلکسیبل اصولا در زمینه سیستم های سرمایشی، گرمایشی و انتقال ذرات و گرد و غبار، دود و انواع آلاینده ها و همچنین در آزمایشگاه ها و پروژه های صنعتی و بهداشتی درمانی مورد استفاده قرار بگیرند.

با پیشرفت تکنولوژی و به کارگیری سیستم های مدرن تهویه مطبوع مهندسین را بر این داشت که بتوانند هم راستا با پیشرفت های به وجود آمده در سیستم های اجرایی مدرنتری را در پروژه ها به کار بگیرند.کانال فلکسیبل نمونه ای از این سیستم های اجرایی است که به خاطر قابلیت انعطاف بالا و سبک بودن،بیشتر مورد توجه مهندسین قرار گرفته است.

کانال فلکسیبل فویلیانواع کانال های فلکسیبل

  • کانال فویلی آلومینیومی
  • کانال‌کومبی
  • کانال‌برزنتی soft & silver
  • کانال‌فلکسیبل با عایق پلی استر
  • کانال‌فلکسیبل IFD
  • کانال‌فلکسیبل PL
  • کانال‌فلکسیبل با عایق الاستومری(Rubber)
  • کانال‌فلکسیبل با عایق پلی اتیلن
  • کانال‌فلکسیبل جنرال
  • کانال PVC شفاف

الوفلاشینگ با نزدیک به 3 دهه فعالیت در حوزه ی آهن آلات من جمله خرید و فروش ورق رنگی به دنبال رضایت مندی و جلب اعتماد شما مصرف کنندگان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید