ورق رنگی آهنی

ورق رنگی آهنی

ورق رنگی با اضافه شدن پوشش رنگ کوره ای به ورق گالوانیزه طراحی و تولید می شوند و دارای مقاومت خیلی بالایی در مقابل خوردگی سطح ها و همچنین قابلیت مناسبی در فرم پذیری هستند و در صنایع متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله آنها میتوان در تولید لوازم خانگی مانند یخچال سازی، تولید اجاق گاز و آبگرم کن و کابینت سازی اشاره کرد.

جنس اصلی ،مصرف ورق رنگی گالوانیزه در صنعت ساختمان در قسمت های سقف جنس بدردنخور، بدنه انبارها و کارگاه ها، پوشش سقف سوله و ویلا ها و… میتوان اشاره کرد. در اتومبیل سازی و کارخانه ها، ساخت کانتینر و سرد خانه ها و ده ها مورد دیگر نیز از محصول ورق رنگی اهنی استفاده می شود.

رنج تولید یا واردات این محصول ضخامت ۱۸ صدم میلیمتر تا ۱ میلی متر است و در ابتدا به صورت رول (حلقه یا کویل) تولید و طراحی می شوند و عرض رول های ورق گالوانیزه رنگی به صورت استانداد ۱۰۰ یا ۱۲۵ سانتی متر است که در بازار به ترتیب به آنها کوتاه و بلند گفته می شود.

خرید ورق رنگی آهنی

ورق رنگی آهنیدر ایران کارخانه های بسیار رفتار به تولید و عرضه ورق رنگی می نمایند که محصول هر کارخانه با اسم خودش در بازار شناخته می شود که از جمله آنها می توان به: ورق رنگی اهنی، ورق رنگی هفت الماس اشاره کرد. البته در بازار ایران فروش ورق رنگی صورت می گیرد. قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه به نسبت قیمت ورق رنگی هفت الماس بالاتر است.

قیمت ورق رنگی و ورق گالوانیزه رنگی

قیمت ورق رنگی در بازار ایران معمولا به نسبت سایز مقاطع ( نظیر میلگرد و تیرآهن) از نوسان لحظه ای کمتری برخوردار است اما در حالت کلی افزایش قیمت آهن و فراورده های آن بر قیمت ورق گالوانیزه رنگی نیز تاثیر می گذارد.

مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت اهن نیز شامل قیمت جهانی سنگ آهن، قیمت نفت، هزینه های حمل و نقل و تورم جهانی است. عوامل داخلی همچون میزان تقاضا و تورم داخلی نیز بر قیمت ورق گالوانیزه رنگی تاثیر گذار است.

قیمت ورق رنگی آهنی

ورق رنگی آهنیدر سایت آهن پرایس قیمت روز ورق رنگی گالوانیزه کارخانه های مختلف را میتوانید مشاهده کنید و همچنین نسبت به خرید ورق رنگی گالوانیزه اقدام نمایید. در آهن پرایس در تناژ بالا فروش ورق رنگی گالوانیزه به قیمت کارخانه انجام میشود.

با مقایسه لیست قیمت ورق رنگی در سایت آهن پرایس میتوانید اطلاع جامعی از قیمت ورق رنگی کارخانه های مختلف داشته باشید.

قیمت روز ورق رنگی

قیمت ورق رنگی به عوامل مختلفی بستگی دارد و به درخواست خوده مشتری طراحی و تولید میشود که در زیر اشاره ای به آن ها می کنیم.

کد رئال ( RAL )

رنگ استاندارد جهانی می باشد که هر نگ کد مخصوص به خود را دارد. ورق رنگی تنوع بیش از ۱۶ رنگ را دارد.

شکل

بر اساس شکل های کرکره ای، سینوسی، شیروانی و … استفاده میشود.

ورق رنگی آهنیابعاد

فاکتور بعدی که اهمیت دارد ابعاد است که مجموعه آهن اپ تمام ورق های رنگی خود را در ابعاد ۱۲۵۰ می فروشد.

نحوه خرید ورق رنگی

الوفلاشینگ با نزدیک به 3 دهه فعالیت در حوزه ی آهن آلات من جمله خرید و فروش ورق رنگی به دنبال رضایت مندی و جلب اعتماد شما مصرف کنندگان می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید