هود

هود صنعتی چیست؟

از هود صنعتی برای جلوگیری از پراکندگی گرما ، گرما ، دود ، بخار و انواع گازهای مضر در محیط آشپزخانه رستوران ها ، رستوران های فست فود ، رستوران ها ، سالن ها ، بیمارستان ها و … استفاده می شود.

هودهای دو نوع:

1- هود دیواری شیبدار

هود دیواری در انواع مختلف مانند: هود دیواری مربع یا مستطیل – هود دیواری از طرح های فست فود است.

2- هود مرکزی دو طرف شیب دار وجود دارد

هودها می توانند از جنس استنلس استیل یا آلومینیوم و گالوانیزه باشند.

مشخصات هود صدفی استیل

روکش از فولاد ضد زنگ ساخته شده است زیرا فولاد زنگ نمی زند.
با گذشت زمان و در آب و هوای مختلف از بین نمی رود
تراشه نمی کند برای سلامتی تأیید شده است

هود

با این حال ، در محیط های مرطوب و مرطوب ، آلومینیوم به مرور زمان بر اثر رطوبت پوسته پوسته می شود و همچنین به دلیل وجود سیانور در گروه فولادها گالوانیزه می شود ، صدف یک هود فولادی تولید می کند.

هود آشپزخانه صنعتی یکی از پرکاربردترین و مهمترین تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی است ، صفر تا صد این محصول با توجه به نیاز و اندازه مشتری در ابعاد و اندازه های مختلف توسط گروه فولاد صدف طراحی شده است.

هود مخزنی است که گرما ، گرما ، دود ، بخار ، چربی و گازهای سمی تولید شده توسط تجهیزات پخت و پز در آشپزخانه های صنعتی را حذف می کند. بسته به ابعاد و میزان حرارت تولید شده توسط تجهیزات پخت ، هود باید در ارتفاع مناسب با تجهیزات نصب شود و هود باید در مکانی قرار گیرد که تهویه مطلوبی را برای آشپزخانه صنعتی ایجاد کند.

هود توسط یک کانال کشی و یک لوله به جاروبرقی یا سانتریفیوژ یا فن اگزوز متصل می شود تا بخارات ، گرما و آلاینده های تولید شده را حذف کند. از فیلتر هود و تله روغن استفاده می شود

هود

برای آشپزخانه صنعتی ، نحوه هدایت و موقعیت هود و توزیع خروجی هوا بسیار مهم است و بسیاری از کارآفرینان در این زمینه ضعیف هستند ، در حالی که اساسی ترین و مهمترین و حساس ترین نکته آشپزخانه های صنعتی این است که باید توجه بیشتری به این موضوع داشته باشید.

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید