فلاشینگ

فلاشینگ

فلاشینگ ورقه های مورد استفاده برای پوشش مفصل بین ساندویچ پانل ها را فلاشینگ یا قرنیزه می گویند ، باید بدانید که انواع مختلف فلاشینگ ها از نظر کاربرد متفاوت است.

توجه داشته باشید که مهمترین کاربرد این ورقها پوشاندن ساندویچ پانل سقفی و پایه پنجره ساختمانها ، جلوگیری از ریختن آب به دیوارهای ساختمان ، جلوگیری از ورود گرد و غبار به فضای داخلی و تزئین آن است. 

اگرچه ابعاد و اندازه های مختلف این ورق ها برای مکان های مختلف و خاص مورد نیاز است ، بنابراین لازم است بتوان آنها را در اندازه های مختلف تولید کرد.

فلاشینگ ساندویچ پانل

از آنجایی که از مدل های فلاشینگ برای ضد آب و زیبا سازی ساختمان ها استفاده می شود ، ماهیت کانال تغییر نمی کند.

فلاشینگ
در همین حال ، ساندویچ پانل های فلاشینگ یکی از انواع آن است که برای آب بندی و زیباسازی ساختمان ها استفاده می شود و برای پوشش سقف و سقف شیروانی استفاده می شود. با این حال ، این نوع فلاشینگ به عنوان فلاشینگ نما نیز شناخته می شود.

توجه داشته باشید که این فلاشینگ ها در انواع ورق های سیاه ، ورقه های روغنی در انواع ورق های سیاه ، ملحفه های روغنی و درهای شکارچی سیا وجود دارد. فلاشینگ برای پوشاندن ساندویچ پانل به یکی از فلاشینگ گمراه کننده تر برای پوشش ساختمان تبدیل می شود.

انواع مختلف فلاشینگ شامل فلاشینگ سفارشی جلو ، فلاشینگ زاویه دار ، فلاشینگ داخلی سینه کبوتر ، فلاشینگ خارجی دم کبوتر ، فلاشینگ با تاج مورد استفاده ، فلاشینگ مورد نیاز در زیر تاج ، فلاشینگ با پین ، فلاشینگ پنجره و فلاشینگ سقف است.

به عنوان نمونه:

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید