دریچه

دریچه های تنظیم هوا: از این دریچه ها برای تنظیم هوای ناشی از کولرها استفاده می شود. دریچه تنظیم هوا از انواع مختلف آلومینیوم ، آهن و MDF ساخته شده است. دریچه تنظیم هوا از تیغه های مختلف برای تعیین مسیر هوا و قاب اصلی ساخته شده است ، که  نوع خروج هوای دریچه را به انواع یک طرفه ، دوطرفه، سه طرفه و چهار طرفه تقسیم می شود.

دریچه تنظیم هوا عمدتاً از سه ماده فلز ، چوب و پلاستیک ساخته شده است ، بیشتر مدلهای تولید دریچه تنظیم هوا از فلز با دو زیر مجموعه ورق آلومینیوم و فویل آلومینیوم ساخته شده اند.

مدل های متنوع دریچه

فراوانی مدلهای تولیدی در زمینه شیرآلات کنترل هوا ، پس از انواع فلزی ، مربوط به شیرهای پلاستیکی و سپس شیرآلات چوبی است.

مدلهای مختلف شیرهای تهویه مطبوع که برای تهویه مورد استفاده قرار می گیرند ، روی دیوار نصب شده اند و همچنین دارای عملکردهای تنظیم هستند. این دریچه می توانند مسطح یا کمی قوسی باشند.

دریچه

انواع مختلف این شیرآلات از نظر مصالح در خط تولید قرار می گیرد که بسته به محیط مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت نصب فن در سقف ، امکان استفاده از دریچه های هوا در سقف وجود دارد که در رنگ ها و اشکال مختلف طراحی و تولید شده اند.

معمولاً به شکل مستطیل با و بدون دمپر شکل می گیرد. انواع دیگر دریچه های هوا شامل مشبک هایی است که برای واحدهای دارای جریان هوای رفت و برگشتی کار می کند. بهتر است از این دریچه هوا در مکانی با ارتفاع بیش از سه متر استفاده کنید.

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید