برش ورق

روشهای برش ورق

برگهای سیاه به عنوان مواد اولیه صنعت مادر در این صنعت در نظر گرفته می شود. در صنعت ، کویل های ورق فلزی پس از انتقال به کارخانه بریده می شوند تا به محصولات فولادی با ابعاد مورد نیاز تبدیل شده و سپس به شکل ها و محصولات مورد نظر تبدیل می شوند. روش های مختلفی برای برش ورق فولادی وجود دارد و نمی توان همه ورق ها را به یک روش برش داد. بنابراین ، لازم است قبل از انجام کار ، بهترین روش برش ورق با اطلاعات را انتخاب کرده و سپس پروژه را شروع کنید.

برش ورق

نحوه برش ورق فلزی

نحوه برش ورق های فلزی بسیار ساده بوده و تنها کافیست دستگاه برش کاری را بر روی آن به صورت مستقیم نشانه گرفت. قبل از هر چیز رعایت نکات ایمنی ضروری است. در روش های نوین دیگر خبری از دستگاه های دستی نبوده و نیازی به اعمال فشار و زور نیست. کافیست ورق ها را بر روی دستگاه های مخصوص به صورت ثابت قرار داد. سپس با ابزار برشکاری، ورق ها را برش داد.

برش ورق
 

عوامل دخیل در انتخاب نوع برش ممکن است به عوامل مختلفی مانند ضخامت ورق ، سرعت کار ، هزینه در پایان پروژه و دقت ابعاد و کیفیت خطوط برش بستگی داشته باشد. این روش ها به دو دسته سنتی و مدرن تقسیم می شوند. قبل از در نظر گرفتن هر یک از این روش ها ، اجازه دهید به طور مختصر به معیارهایی بپردازیم که می تواند به شما در انتخاب بهترین روش برش ورق کمک کند.

خانه درباره ماتماس با ما
برای دریافت مشاوره پیام دهید